Koordinátor ODIS s.r.o.

Benefity

S ODISkou za zážitky levněji!

Benefity_web.jpg

Stejně jako v loňském roce mohou i letos držitelé personifikované platné ODISky využít slevu při návštěvě vybraných hradů, zámků a kulturních zařízení v Moravskoslezském kraji. 
Platnou ODISkou se pro tyto účely rozumí plastová ODISka s aktivní platností. Bez ohledu na to, jaký tarifní produkt je na ní nahrán. V letošním roce se benefitní program ještě postupně rozšíří o další účastníky projektu Technotrasy.

V období od 1. června do 30. září 2024 je poskytnuta sleva 25% na vstupném Krajské památky zapojené do akce S ODISkou na hrad.
V období od 1. června 2024 je poskytnuta sleva 15% na vstupném u všech zapojených účastníků projektu Technotrasy do akce Benefit ODISka.

  1. Krajské památky zapojené do akce S ODISkou na hrad
  2. Účastníci projektu Technotrasy

1. Krajské památky zapojené do akce S ODISkou na hrad:

Držitelé platné personifikované ODISky mohou i v letošním roce od 1. června do 30. září zakoupit obyčejné i rodinné vstupenky se slevou ve výši 25%. Sleva se vztahuje jen na základní a rodinné vstupné. Slevu lze uplatnit ve všech krajských památkách zapojených do benefitního programu S ODISkou na hrad.

2. Účastníci projektu Technotrasy

Držitelé platné personifikované ODISky mohou od 1. června zakoupit obyčejné i rodinné vstupenky se slevou ve výši 15%. Sleva se vztahuje jen na základní a rodinné vstupné. Slevu půjde uplatnit u všech zapojených účastníků projektu Technotrasy do benefitního programu Benefit ODISka. Aktuální seznam zapojených účastníků projektu Technotrasy do benefitního programu bude průběžně aktualizován.

Mapa_TT_A3_2024.jpeg